Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Mail
tr: Posta

en: Account name
tr: Hesap sahibi
