Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم
