Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Mail
uk: Пошта

en: Account name
uk: Назва облікового запису:

en: Add account
uk: Додати профіль

en: Are you sure you want to delete this account?
uk: Вилучити цей обліковий запис?

en: Event Title
uk: Заголовок події

en: Event Description
uk: Опис події
