Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Mail
af: E-pos
