Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Mail
es: Correo

en: Account name
es: Nombre de la cuenta

en: Add account
es: Añadir cuenta
