Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Mail
fi: Sähköposti

en: edit account
fi: muokkaa tiliä

en: No accounts has been added yet.
fi: Tilejä ei ole vielä lisätty.

en: Name of the account.
fi: Tilin nimi.

en: The MailID %mail already exists.
fi: MailID %mail on jo lisätty.

en: You have successfully deleted the account.
fi: Tili on poistettu.

en: Administer outlook events
fi: Ylläpidä Outlook-tapahtumia

en: Outlook account
fi: Outlook-tili

en: Add outlook accounts.
fi: Lisää Outlook-tilejä.

en: Add Outlook account
fi: Lisää Outlook-tili

en: Edit Outlook account
fi: Muokkaa Outlook-tiliä

en: Delete Outlook account
fi: Poista Outlook-tili

en: Outlook Events
fi: Outlook-tapahtumat
