Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Mail
gl: Correo-e
