Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Mail
he: מייל
