Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Mail
id: Email
