Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Mail
jv: Surat
