Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Add account
kk: Есепті қосу
