Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Mail
lv: Pasts

en: Add account
lv: Pievienot kontu
