Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Mail
mn: Шуудан
