Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम
