Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn
