Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்
