Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག
