Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime
