Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Mail
cs: E-mail

en: Account name
cs: Název účtu
