Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Mail
eo: Retpoŝto
