Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Mail
gu: મેઇલ
