Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი
