Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Account name
kn: ಖಾತೆಯ ಹೆಸರು
