Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو
