Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Mail
mr: ईमेल
