Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Mail
oc: Corrièrs electronic
