Outlook Events (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Mail
fa: ارسال نامه
