Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Mail
sk: Pošta
