Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime
