Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Mail
te: మెయిల్
