Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ
