Outlook Events (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Mail
vi: Thư

en: Are you sure you want to delete this account?
vi: Bạn có muốn xoá tài khoản này không?

en: Event Description
vi: Mô tả sự kiện
