Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Select
be: Выбраць
