Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: Right
bg: Дясно

en: Select
bg: Избери
