Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Position
cs: Pozice

en: Select
cs: Vybrat
