Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Select
el: Επιλογή
