Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Other
eu: Bestea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Select
eu: Aukeratu
