Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Other
fa: ساير

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Select
fa: انتخاب
