Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
