Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Select
gl: Selección múltiple
