Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Other
he: אחר

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Select
he: בחר
