Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य

en: Display title
hi: प्रदर्शन शीर्षक

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
