Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
