Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: Display title
id: Judul tampilan

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Select
id: Pilih
