Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Other
ku: هیتر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
