Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Select
lt: Pasirinkti
