Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
