Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Select
oc: Seleccionar
