Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Other
pl: Inne

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Select
pl: Wybierz
