Overlay panel (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Select
ru: Выбрать
